Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живленя | 220V |
| Размер | 595х595х35мм |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 до +40 C |