Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Степень защиты | IP20 |
| Размер | 170х170х22мм |
| Температура світла | 4000K |
| Напруга живленя | 220V |
| Колір світла | Нейтральний |
| Место установки | Стеля |
| Врізний отвір, мм | 152-155 |