69,30 ₴/пог.м
Світлодіодна стрічка SLIM завширшки 5мм SMD 2835 ip20 120д/м ПРЕМІУМ
Цена за 1м. Постачається в бобінах по 5 метрів.
Світлодіодна стрічка SLIM унікальна своєю шириною, яка становить лише 5 мм. Це дає змогу застосовувати її для декорування меблів, особливої підсвітки у вузьких отворах. Мала ширина стрічки дає змогу використовувати її для підсвічування компактних виробів, як-от РК монітори та телевізори. Ее застосовують в місцях , де потрібне рівномірніше яскраве освітлення, без прогалин, завдяки великій щільності світлодіодів. Під час монтажу можна використовувати зони стрічки кратні 2.5 мм, це дає змогу точніше підібрати потрібну довжину.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 2835, 120 світлодіодів на метр, біла подвійна підкладка, преміум серія, клас захисту IP20, який не передбачає захист від вологи, тому ця стрічка підходить для встановлення всередині приміщень із низькою вологістю. На зворотний бік стрічки нанесений двосторонній термоскотч, який дає змогу надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки необхідний блок живлення, напругою 12 вольт. Зазвичай стрічки випускаються завдовжки 5 метрів. Щоб створити довшу підсвітку, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод під'єднання.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 1020 лм |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Нейтральний білий (4200К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 9.6 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Струм, A/м | 0.8 |
| Цвет шнура питания | Белый |