Світлодіодна стрічка 5V (вольт) SMD 2835 ip20 120д/м ПРЕМИУМ
Ціна за 1 метр.
Продається кратно бобінам по 5 метрів.
Світлодіодна стрічка 5V smd 2835 120led/м 5v ip20 білий (6000 K) під USB преміум на синьому термоскотчі
Світлодіодна стрічка 5 вольтів білого кольору світіння підвищеної яскравості SMD 2835 на 120 світлодіодів, преміумна серія. Застосовують як аварійне освітлення під час вимкнення світла. Можна під'єднати до Power Bank припавши USB роз'єм або припавши дріт під'єднати до батарейок. На відміну від економ та стандартної серії, ця 2835 120д/м має набагато більшу яскравість і споживання 12 вт/год, а синій термоскотч надійніший приклеє стрічку до поверхні. Якщо використовувати димера для регулювання яскравості світіння, споживання зменшитися до 7 вт на годину — це пов'язано з обмеженням через USB роз'єму павер банків. Що дає змогу довше використовувати заряд павер банка.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 2835, 120 світлодіодів на метр, біла подвійна підкладка, синій термоскотч, преміум серія, клас захисту IP20, який не передбачає захист від вологи, тому ця стрічка підходить для встановлення всередині приміщень із низькою вологістю. На зворотний бік стрічки нанесений двосторонній термоскотч, який дає змогу надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки необхідно напругу 5 вольтів. Різати можна раз 1 світлодіоду. Стрічка випускаються завдовжки 5 метрів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Напряжение | 5 В |
| Световой поток | 1600 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Білий (6000К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Струм, A/м | 1 |