115,83 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Количество светодиодов | 320 шт |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Світловий потік, Lm | 1500 |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Температура світла | 4000-4500 |
| Класс защиты | IP20 |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Кут світіння, ° | 120 |