


61,38 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 35000 час |
| Потребляемая мощность | 5.8 Вт |
| Световая отдача | 120 лм/Вт |
| Світловий потік, Lm | 700 |
| Размер | 8x2 мм |
| Температура світла | 6000-6500 |
| Класс защиты | IP20 |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Кут світіння, ° | 120 |