| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| IP: | X2 |
| Вес | 45г |
| Габаритні розміри: | 85mm x 45mm x 40mm |
| Дальність: | 90м |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Комплектация | Наголовний ремінь, акумулятор, зарядний кабель, документація |
| Кількість у коробі: | 40шт |
| Матеріал лінзи: | Пластик |
| Поверхня рефлектора: | Гладка |
| Режим работы | Максимум, низький, мерехтіння, COB-максимум, COB-низький, COB-мерехтіння |
| Спосіб заряду: | micro USB |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 800mAh змінний |
| Тип світлодіода: | XPE + COB |
| Цвет | Чёрный |
| Час заряду: | 2.5г |
| Штрих-код: | 4820246483360 |