| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| IP: | 44 (захист від бризок) |
| Індикатор заряду: | 5 рівневий |
| Вес | 79г |
| Габаритні розміри: | 50mm х 41mm х 34mm |
| Дальність: | 110м |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Комплектация | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Кількість у коробі: | 40шт |
| Матеріал лінзи: | Пластик |
| Поверхня рефлектора: | Гладка |
| Режим работы | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB |
| Спосіб заряду: | USB-C |
| Тип аккумулятора | Li-pol 850mAh незмінний |
| Тип світлодіода: | XPE + COB |
| Цвет | Чёрный |
| Час заряду: | 3,5г |
| Штрих-код: | 4820246483384 |