| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| IP: | 44 (захист від бризок) |
| Вес | 89г |
| Габаритні розміри: | 112mm х 27mm х 25mm |
| Дальність: | 170м |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Комплектация | Шнур на руку, документація |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Поверхня рефлектора: | Гладка |
| Режим работы | Максимум, мінімум, стробоскоп, SOS |
| Спосіб заряду: | USB |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 1200mAh вбудований |
| Тип світлодіода: | T6 |
| Цвет | Черный матовый |
| Час заряду: | 3г |
| Штрих-код: | 4820246483285 |