| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| IP: | 44 (захист від бризок) |
| Індикатор заряду: | 2 рівневий |
| Вес | 87г |
| Габаритні розміри: | 140mm x 28mm x 26mm |
| Дальність: | 200м |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Комплектация | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, документація |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Поверхня рефлектора: | Мікротекстурована |
| Режим работы | Максимум, середній, низький, стробоскоп, SOS |
| Спосіб заряду: | micro USB |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 1200mAh змінний |
| Тип світлодіода: | T6 |
| Цвет | Черный матовый |
| Час заряду: | 3г |
| Штрих-код: | 4820246483292 |