| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| IP: | 44 (захист від бризок) |
| Вес | 131г |
| Габаритні розміри: | 153mm x 35mm x 28mm |
| Дальність: | 200м |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Комплектация | Акумулятор, адаптер для батарейок типу ААА, шнур на руку, ущільнювач під АКБ 18650, документація |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Поверхня рефлектора: | Гладка |
| Режим работы | Максимум, середній, низький, стробоскоп, SOS, COB |
| Спосіб заряду: | Не передбачено в корпусі |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 1200mAh або 21700 або 3x AAA змінний |
| Тип світлодіода: | T6 + COB |
| Цвет | Черный матовый |
| Штрих-код: | 4820246483315 |