| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| IP: | X2 |
| Вес | 124г |
| Габаритні розміри: | 135mm х 35mm х 28mm |
| Дальність: | 250м |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Комплектация | Кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, документація |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Поверхня рефлектора: | Мікротекстурована |
| Режим работы | Максимум, низький, COB, COB-червоне мерехтіння |
| Спосіб заряду: | USB-C |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 1500mAh вбудований |
| Тип світлодіода: | P50 + COB |
| Цвет | Черный матовый |
| Штрих-код: | 4820246483339 |