| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 211г |
| Входное напряжение | MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A |
| Габаритні розміри: | 138mm х 68mm х 15mm |
| Емкость | 10000mAh |
| Кількість у коробі: | 52шт |
| Материалы | ABS |
| Тип разъема | Micro USB, Type-C, 2USB |
| Цвет | Чёрный |
| Штрих-код: | 4820246483452 |