Трековий світильник 20W 4100K - це освітлювальний пристрій, що відрізняється своєю універсальністю. Ідеальне рішення для акцентованого освітлення і незамінний атрибут сучасного інтер'єру і торгових площ. Завдяки трековим світильникам можна вигідно підкреслити певні деталі будь-якої композиції. Завдяки тому, що обертається корпус на 360°, він є незамінним при оформленні різних виставок, торгових приміщень, зон квартир і офісів. Можливе кріплення LED світильника трекового на монтажну рейку, по якій він може переміщатися в різні боки. Його розміри становлять усього 66x156x170мм.
Простота і надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості, дозволяють змінювати кут напрямку світлового потоку. Світильник має світловіддачу - 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку складає 1600Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання.
Особливістю трекових світильників є високий показник індексу передачі кольору. Максимально чітке відображення природних кольорів предметів, які висвітлюються даними світильниками. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 36°.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (100000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Служитиме довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Економить на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту і заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 100-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 460г |
| Енергоефективність: | 80 Lm/W |
| Категория | Трекові світильники |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Колірна температура світла: | 4100К (біле світло) |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість у коробі: | 20шт |
| Максимальная сила тока | 180mA |
| Ресурс роботи: | 30000г |
| Розміри: | 66mm х 156mm х 170mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код: | 4820118299396 |
| Якість світла: | Ra > 90 |