| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1кг |
| Категория | Настінно-стельові світильники |
| Клас захисту, IP: | 20 |
| Класс энергопотребления | А |
| Колірна температура світла: | 2700K-6000K |
| Кількість у коробі: | 5 шт |
| Максимальная сила тока | 350mA |
| Материалы | Алюміній-полікарбонат |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Ресурс роботи: | 35000г |
| Розміри: | 450mm х 450mm х 80mm |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Штрих-код: | 5904405542255 |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Коэффициент мощности | 0.92 |