Світлодіодна настільна лампа 7W 3000-5500K призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
За допомогою міцної кліпси ви легко зможете встановити лампу до стола або парти зі зручного для Вас боку. Якщо захочете її встановити на столі то така можливість також є, навіть зафіксувати в одному положенні за допомогою міцної наліпки на кліпсі. Рухома конструкція корпусу лампи дозволяє повертати її. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120 градусів.
Лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла і температуру світіння. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.Колірна температура:-тепла - 3000 К.-нейтральная – 4100 К.-холодна - 5500 К.Висота в робочому положенні 37 см. Адаптер додається в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 390г |
| Категория | Настільні лампи і торшери |
| Клас захисту, IP: | 20 |
| Класс энергопотребления | А |
| Колірна температура світла: | 3000/4100/5500К |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Кількість у коробі: | 24шт |
| Максимальная сила тока | 53mA |
| Материалы | АБС-силікон |
| Рабочая температура | -10°C ~ + 40°С |
| Ресурс роботи: | 30000г |
| Розміри: | 51mm х 139mm х 544mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код: | 4820118297675 |
| Якість світла: | Ra > 80 |