LED світильник лінійний IP65 під лампу Т8 1,2М 220В – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу.
Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка. Розрахований під використання двох ламп Т8 з цоколем G13 загальної максимальної потужності 50Вт (кожна по 25Вт максимум). Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної лампи. Кут розсіювання світла - 120° дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного пластику робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65. Робоча напруга 220-240В, 50/60Гц. Гарантія - 1 рік. Габаритні розміри - 1275х95х60мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 700г |
| Категория | Лінійні світильники |
| Клас захисту, IP: | 65 |
| Кількість у коробі: | 10шт |
| Материалы | ABS+PS |
| Особенности | Труби |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри: | 1275mm х 95mm х 60mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип цоколя | G13 |
| Формфактор: | T8 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код: | 4820246483568 |