Світлодіодна лампа Filament 6W E14 2200K бронза призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Особливості- Енергоеффективність освітлення 90% (A++).- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 242В.- Рівномірне освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 3 роки.- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (125Лм/Вт). Світловий потік- 750Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>90) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (2200К), створює комфортне освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 360°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип цоколя | E14 |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Вес | 16г |
| Максимальная сила тока | 55mA |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 50°С |
| Класс энергопотребления | А++ |
| Особенности | Filament |
| Материалы | Скло |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність: | 125 Lm/W |
| Розміри: | 35mm x 98mm |
| Колірна температура світла: | 2200K (тепле світло) |
| Формфактор: | С37 |
| Ресурс роботи: | 40000г |
| Категория | Лампи |
| Штрих-код: | 4820118299075 |
| Кількість у коробі: | 20шт |
| Якість світла: | Ra > 90 |