LED лампа 20W E27 4100K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості- Енергоефективність освітлення 90% (A +).- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.- Ефективний тепловідвід через корпус лампи- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 2 роки.- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (100Лм/Вт). Світловий потік - 200Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Вес | 100 г |
| Максимальная сила тока | 150mA |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 50°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Материалы | Алюміній-поліамід |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність: | 100 Lm/W |
| Розміри: | 65mm x 131mm |
| Колірна температура світла: | 4100К (біле світло) |
| Формфактор: | A65 |
| Ресурс роботи: | 40000г |
| Категория | Лампи |
| Штрих-код: | 4820118294551 |
| Кількість у коробі: | 20 шт |
| Якість світла: | Ra > 90 |