LED світильник висотний High Bay 100W 5000K - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщень, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву. Він не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 260x88мм.
Світильник High Bay володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65, такі технічні параметри забезпечують безпечне використання приладу в приміщеннях з підвищеною вологістю або під відкритим небом.
Світильник має збільшену світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку у світильника High Bay становить 10000Лм. Освітлювальний прилад обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є хорошою альтернативою світильникам з застарілими лампами розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Не містить шкідливих речовин. Світильник монтується за допомогою підвісів у вигляді ланцюга, який легко регулюється по довжині та кріпиться на розтяжках чи нерухомих опорах.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-250В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1200г |
| Енергоефективність: | 100 Lm/W |
| Категория | Висотні світильники |
| Клас захисту, IP: | 65 |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Колірна температура світла: | 5000K (денне світло) |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Кількість у коробі: | 4 шт |
| Максимальная сила тока | 500mA |
| Материалы | Алюміній |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50°С |
| Ресурс роботи: | 30000г |
| Розміри: | 260mm x 88mm |
| Тип монтажа | Подвесной |
| Штрих-код: | 4820118298122 |
| Якість світла: | Ra > 70 |