| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1175х35х22 |
| Еквівалентна потужність | 170 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140 |
| Материал арматуры | Пластик |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom T5-121860-S 18Вт 6000K AC220 пластик з кнопкою |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Спосіб включення | Вимикач на виробі |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | Механічний |
| Форма светильника | Лінійні |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |