1 218 ₴
До серії EMMA LED D входять світлодіодні світильники від польського виробника Strühm Poland. Накладний настінний світлодіодний світильник, Strühm Poland, 12W, 4000K, IP20, RA≥80, білого кольору, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Strühm Poland |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Способ монтажа | Накладной |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 12 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цветовая температура | 4000К |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Материал каркаса | алюминий |
| Размеры | |
| Длина | 220 см |
| Высота | 290 см |
| Ширина | 52 см |
| Основные атрибуты | |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 140 град. |
| Цвет | Белый |
| Вид изделия | LED светильник |